lt
en
Paieška +370 633 11 550
Jūsų krepšelis tuščias
Pirkti
Grįžti į pradinį puslapį

Kaip prižiūrėti vilnonę antklodę?

2019-01-16

Vienas iš vilnos privalumų – ji kur kas ilgiau, nei kiti audiniai, išlieka gaivi ir švari. Jei kitos, ypač sintetinės medžiagos, greitai peršlampa, tai vilna dėl savo struktūros gerai absorbuoja ir išgarina didelius kiekius drėgmės. Vilna išlieka sausa, joje nesikaupia prakaitas ir nesusidaro sąlygos veisti bakterijoms bei erkutėms.
Kaip prižiūrėti vilnonę antklodę? Vilna, dėl specifinių struktūros savybių (lengvai absorbuoja ir išgarina didelius drėgmės kiekius) ir lanolino (natūralūs riebalai, apsaugantys avį nuo infekcijų, panašiai kaip turi žąsys) yra laikoma medžiaga, kuri pati natūraliai valosi ir atsikrato nešvarumų, todėl jai nereikia ypatingos priežiūros.
Atsikėlus, rekomenduojama vilnonę antklodę bent valandai ar dviem palikti atverstą – per naktį
susikaupęs prakaitas ir drėgmė išgaruos, o patalynė vakare vėl bus sausa ir gaivi. camel ilgaSkubantiems ar
nemėgstantiems tvarkytis, tai dar vienas vilnonės antklodės privalumas – galėsite ramia sąžine nekloti lovos. Vilnos dažnai skalbti nerekomenduojama – skalbiant prarandamas lanolinas, kuris suteikia vilnos plaukui apsaugą nuo bakterijų. Jei vilna skalbiama, geriau naudoti skalbiklisšvelnias skalbimo priemones, skirtas vilnai skalbti, jos savo sudėtyje turi lanolino, kuris kaip kondicionierius puoselėja vilnos plauką. Kartą sezono metu, siūloma vilnonę antklodę išvėdinti saulės atokaitoje sausame ore. Vilna natūraliai valosi, išgarindama drėgmės perteklių į orą.

Žiemos metu galime antklodę palikti ant sniego ir paskui padžiauti, taip natūraliu būdu išvalytas audinys tampa gaivus.
Pasirinkę vilnonę antklodę, tiesiog mėgaukitės ramiu miegu be jokių rūpesčių.

 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.