lt
en
Paieška +370 633 11 550
Jūsų krepšelis tuščias
Pirkti
Grįžti į pradinį puslapį

Socialinė akcija „Padėkime gyventi gyvenimą“

logo

Jau 20 metų dalinamės šiluma!

2020 m. gruodį minėdami Flokati dvidešimtmetį nusprendėme koncentruotis ne į gimtadienio balionų skaičių, bet į tuos, kuriems šilumos reikia labiau. Visą gruodį nuo kiekvieno apsipirkimo 2% skyrėme Kauno hospiso namams paremti. 

Vilna – vienas pirmųjų dalykų, apie kurį pagalvojame, kai norisi šilumos. Tačiau, mes esame tikri, jog vilna, o drauge ir Flokati gali padaryti kur kas daugiau. Pradėję vykdyti socialinę akciją „Padėkime gyventi gyvenimą“ išsikėlėme tikslą – ne tik suteikti hospisui taip reikalingą finansinę paramą, bet ir skleisti žinią, jog sunkiu gyvenimo momentu nei vienas nesame paliktas likimo valioje, yra žmonių norinčių ir galinčių ištiesti pagalbos ranką bei padėti gyventi gyvenimą toliau. 

Socialinė akcija „Padėkime gyventi gyvenimą“

Kauno hospiso namus 2014 m. įsteigė Žanna Jankovskaja, o šiuo metu jam vadovauja Kristina Krasko. Hospisas rūpinasi Kauno mieste bei rajone gyvenančiais, nepagydoma liga, pasiekusią su gyvybe nesuderinamą stadiją, pacientais bei jų artimaisiais. Hospiso darbuotojai bei savanoriai keliauja tiesiai į pacientų namus ir nepriklausomai nuo savaitės dienos bei laiko – suteikia visokeriopą pagalbą.
hospisas3

Visą gruodį įsigydami šiltų Flokati gaminių skyrėte 4500 eurų hospiso paramai, šią sumą nusprendėme dar padidinti iki 6000 eurų. Tikimės, jog šios lėšos padės Kauno hospiso namų darbuotojams bei savanoriams suteikiant visokeriopą pagalbą pacientams ir jų artimiesiems!

hospisas4
Svarbi išsikelta užduotis – skleisti žinią apie Kauno hospiso namų veiklą. Stebėjome Jūsų reakcijas ir džiaugiamės kiekvienu žmogumi, kuris sužinojo, kas yra hospisas ir ką jis daro. Nuoširdžiai dėkojame visai Flokati bendruomenei, draugams, Linui Adomaičiui, Ievai Mackevičienei, Erikai Valiukaitei, Linai Jurevičiūtei ir kiekvienam iš Jūsų už drauge skleistą žinią apie Kauno hospiso namų veiklą! 

 

Hospiso darbuotojai bei savanoriai stengiasi padėti kiekvienam, kuriam reikia pagalbos, o štai mes visi drauge galime jiems padėti tai daryti: prisijungiant prie hospiso savanorių, suteikiant paramą daiktais, pinigais arba skiriant 1,2% gyventojų pajamų mokesčio. Svarbu suprasti, jog mūsų pagalba, palaikymas ar parama reikalinga ištisus metus. 
Parama Kauno hospiso namams: https://www.kaunohospisas.lt/parama/
Prisiminkime, kad daugiausiai gauname tuomet, kai nepamirštame dalintis tuo, ką turime su kitais! Esame tikri, jog ši socialinė akcija tapo gražia mūsų ir Kauno hospiso namų draugystės pradžia. 

Daugiau informacijos apie Kauno hospiso namų veiklą galite rasti čia: https://www.kaunohospisas.lt/

hosp23

 

 

 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.