lt
en
Paieška +370 633 11 550
Jūsų krepšelis tuščias
Pirkti
Grįžti į pradinį puslapį

Sertifikatai

„Flokati“ gaminama produkcija yra sertifikuota „Oeko-Tex® 100“ standartu.

Oeko-Tex® 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas. Tekstilės produktai gali būti sertifikuojami pagal Oeko-Tex ® Standard 100, tik tuo atveju, jei visi komponentai, atitinka reikiamus kriterijus, be išimties, todėl testuojamos visos gaminio žaliavos. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Tex® 100  ženklą,  produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams.

Oeko-Tex® 100 standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai. Patikrinimo rezultatai pagal Oeko-Tex® Standard 100 I-ą produktų klasę rodo, kad visa „Flokati“ produkcija atitinka ekologinius reikalavimus tiek suaugusiems, tiek vaikams ir kūdikiams.

sert

 


 

WOOLMARK yra geriausiai atpažįstamas prekybinis ženklas tekstilėje ir drabužių pramonėje, pažymintis gaminius iš grynos vilnos. Tarptautinis registruotasis prekės ženklas, kuriuo žymimos tekstilės medžiagos, kurių pluošto sudėtyje yra mažiausiai 60 % grynos vilnos (apatiniam trikotažui ─ 80%), o likusi dalis ─ kiti reikiamo stiprumo ir nusidažymo atsparumo pluoštai.

Tai aukščiausios kokybės vilnoniai gaminiai, kurių kokybę garantuoja tarptautinė organizacija

“The WOOLMARK Company”.

Šį ženklą sukūrė 1964 m. italų dailininkas Francesco Soroglia ir pradėtas naudoti tais pačiais metais Tarptautinio vilnos sekretoriato sprendimu. Ši organizacija įkurta 1936 metais avių augintojų iš Australijos, N. Zelandijos ir Pietų Afrikos sprendimu. 1997 metais Tarptautinis vilnos sekretoriatas reorganizavosi ir pakeitė pavadinimą į “The WOOLMARK company”, kuri yra šio ženklo savininkė.

Leidimą naudoti šį ženklą turi gamintojai, kurie turi licenziją, o jų gaminiai atitinka aukštus standartų reikalavimus, kurie nustatyti “The WOOLMARK Company”.

Perkant vilnonius gaminius visada patikrinkite, ar jie pažymėti WOOLMARK ženklu, kuris yra aukščiausios kokybės ir 100 % vilnos garantas.

 

woolmark

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.