lt
en
Paieška +370 633 11 550
Jūsų krepšelis tuščias
Pirkti
Grįžti į pradinį puslapį

Prekių pristatymas

Pristatymas į namus ar biurą

Pristatymas į DPD siuntų taškus ar terminalus


 Paslauga:

Prekes pristatysime, per DPD kurjerį, Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje (8 - 18 val. darbo dienomis).

Atsiimkite prekes Jums patogiu laiku pasirinktame DPD Siuntų taške ar terminale. DPD Siuntų taškai ir terminalai yra įsikūrę įvairiuose paslaugų centruose, parduotuvėse ir kitose, gyventojų dažnai lankomose, vietose. Pasirinkite Jums patogiausią DPD Siuntų tašką ar terminalą iš sąrašo čia.


Pristatymo kaina:

3,9 arba nemokamai, kai užsakymo suma viršija €300

2,4 arba nemokamai, kai užsakymo suma viršija €300


Atsiskaitymas už prekes:

Galimas atsiskaitymas grynaisiais arba banko kortele atsiimant prekes.

Nėra galimybės atsiskaityti nei grynaisiais, nei banko kortele. Siunta turi būti iš anksto apmokėta.


Siuntos į Kuršių Neriją siunčiamos Lietuvos paštu, atskiru susitarimu.

Prekės pristatomos Lietuvoje  darbo dienomis ir ne ilgiau kaip per 1-5 darbo dienas. Jei dėl nenumatytų priežasčių negalime pristatyti prekių per 1-5 darbo dienas apie tai jūs būsite informuoti telefonu arba el. paštu.

Pastaba: užsakymas pradedamas vykdyti ir pristatymo terminas skaičiuojamas tik gavus apmokėjimą už prekes, išskyrus tuos atvejus kai pasirenkamas mokėjimas grynaisiais pinigais pristatymo metu.
Prekių pristatymo metu jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, jūs siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai, kad prekė perduota tvarkinga.

Tarptautinės siuntos

Jei norėtumėte, kad prekės būtų pristatytos į kitas EU sąjungos ar kitas šalis, prašome kreiptis el. paštu eprekyba@flokati.lt arba telefonu darbo metu +370 633 11550.