lt
en
Paieška +370 633 11 550
Jūsų krepšelis tuščias
Pirkti
Grįžti į pradinį puslapį

Kontaktai

Elektroninės parduotuvės telefonas: +37063311550  Darbo dienomis: nuo 8-17 val.

 

VilniusKaunas
omia2

Adresas: PC  „Ogmios Miestas“ , Verkių g. 29F, LT-09108, *Baby City pastate, priešais parduotuvę Asorti.
Kontaktai: +37069978241
Darbo laikas:
I-VI 10-20 val.
VII 10-18 val.
Adresas: A. Mickevičiaus g. 40, Kaunas
Kontaktai: +37069918294
Darbo laikas:
I-V 10-19 val.
VI 10-16 val.
VII nedarbo diena.

 

PanevėžysKlaipėda
Adresas: Ukmergės g. 5, Panevėžys
Kontaktai: +37069959489
Darbo laikas:
I-V 09-18 val.
VI 09-15 val.
VII nedarbo diena.
Adresas: Tiltų g. 21, Klaipėda 
Kontaktai: +37063357579
Darbo laikas:
I-V 10-19 val.
VI 10-17val.
VII nedarbo diena.

Administracija:

Mažmeninė prekyba:

Žydrūnė Ragelė
Tel.: +370 650 54740
El. paštas: zydrune@flokati.lt

Pirkimai ir logistika:

Jolita Vengalienė
Tel.: +370 682 13606
El. paštas: jolita@flokati.lt

E-parduotuvė:

Vita Šalkauskienė
Tel.: +370 633 11550
El. paštas: eprekyba@flokati.lt

zydrune

Jolita

vita

Buhalterija:

Giedrė Kalniuvienė
Tel.: +370 699 59474
El. paštas: giedre@flokati.lt
Reklama:
Karolina Lenkauskaitė
Tel.: +370 685 85301
El. paštas: karolina@flokati.lt
Vadovas:
Asta Kančelskienė
Tel.: +370 698 76091
El. paštas: asta@flokati.lt
giedreasta
Marketingas:
Mindaugas Sakalauskas
Tel.: +370 615 14712
El. paštas: mindaugas@flokati.lt

Eksportas: 
Reda Orvidė
Tel.: +370 699 84019
El. paštas: reda@flokati.lt

Eksportas:
Tauras Kalnietis
Tel.: +370 690 21167
El. paštas: tauras@flokati.lt 
redos geratauras gera

 

 

Adresas korespondencijai:
Mituvos g. 5 , LT-50134 Kaunas
gera

Biuras:

Mituvos g. 5 , LT-50134 Kaunas
Tel.+370 699 59474

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.