lt
en
Paieška +370 633 11 550
Jūsų krepšelis tuščias
Pirkti
Grįžti į pradinį puslapį

Jūsų atsiliepimai

Malonu... Šilta... Patogu... Jauku... Gera... Lengva... - patinka

Kristina

 

Vieną gražų saulėtą, bet vis dar šaltą vakarą su vaikais atidarėme antklodės pakuotę. Tada čiupom už kraštų ir tempėm tempėm tempėm... Ilgai tempėm lauk, didžiulė ta antklodė! Patį pirmąjį pastebėjimą išsakė vaikai - jiems iškart užkliuvo anklodės kvapas. Pradžioj labai jautėsi jis, bet kuo toliau, tuo silpnėjo ir, galiausiai, arba pripratom, arba jis visai sumažėjo ir nebetrukdė. Labai patiko mums, kad antklodė didelė, visi telpame ja užsikloti. Patiko, kad minkšta ir labai jaukiai šildanti. Patiko, kad skirtingos jos pusės. Visi labai džiaugiamės antklode. Vaikams patinka ją pasitiesti ant grindų ir sėdėti - žasti, vartyti knygutes, žiūrėti TV. O ir man tada ramu - vaikams šilta :)

Svajūnė

Savo  Flokati antklode ''Kaštonas'' tikrai labai esu patenkinta ir ja džiaugiuosi. Suspėjau antklodę išbandyti ir dar esant šildymo sezonui ir jau po jo. Mano atsiliepimai patys gražiausi!  Labiausiai patiko tai, kad ji ir lengva, ir šilta. Palyginus su kitais vilnos apklotais, Flokati antklodė yra daug lengvesnė, bet sušildo greičiau. Miegoti yra šilta, bet ji neskatina prakaitavimo. Ir kas dar labai yra maloniai jaučiama, tai toks lyg saugios ramybės pojūtis, kuris atpalaiduoja ir nuteikia ramiam miegui. Dėkui jums už puikų gaminį!   

Viktorija

 

 

Antklodė "Latte" labai lengva ir maloniai apgaubianti, net nereikia pačiai "apsikamšyti" ar įsisukti, kad pavyktų iš karto sušilti atsigulus į lovą taip greičiau prišaukiant "dėdę miegą" :) Mūsų miegamajame temperatūra 22 laipsniai, o šiltesnėmis dienomis ir daugiau, tai pats tas miegoti po šia antklode. Kadangi mūsų vaikas (2 metukų ir 8 mėn.) nepakenčia, kai per daug šilta ir miega dažniausiai atsiklojęs, tikimės, kad šios lengvos antklodės jis naktį net nejaus ant savo kūnelio ir nebenusiklos :) Didelis antklodės pliusas, kad vartantis ji nešnara :) Kadangi paprastos, kelių sluoksnių antklodės šnara, dažnai prižadindavo jautriai miegantį mano vyrą :).

Aurelija

Esame  labai patenkinti Jūsų antklode, net negalvojom, kad užtenka pakeisti antklodę ir miegas - ramesnis ir gilesnis. Aš visada kenčiu nuo savo šaltų kojų, ir dėl to labai ilgai neužmiegu. Su  šia antklode - dingo mano problemos :) Net dienomis, kai namie šaltoka, mat gyvename pirmame aukšte - labai smagu kojytes paslėpti po šia antklode - iš karto aplanko komforto jausmas ir greitai sušylu tiek aš, tiek mūsų mažosios :) Kadangi patys išbandėme ir tiko bei patiko - tai vaikams su mielu noru įsigysime :) 

Renata

 

Flokati patalynė man atradimas. Dažnai pagalvodavau, kad po vilnone antklode miegoti  nepatiktų: erzintų kvapas, odą dirgintų vilna. Bet turiu pripažinti, kad labai klydau. Kvapas greit dingo, o vilna ne tik, kad nedirgina, bet labai maloniai priglunda prie kūno. Antklodė labai lengva ir minkšta. Didelis privalumas, kad pagaminta iš ekologiškų medžiagų. Esu šilumos mėgėja, nuolat man šaldavo kojos, tad į lovą vakarais tekdavo įsidėti šildyklę. Dabar kojas sušildo nuostabioji Flokati antklodė. Atrodo ir miegas tapo ramesnis, o ryte atsikeliu žvali ir pailsėjusi. 
Šiuo metu antklode tenka dalintis su sūneliu, nes jis mėgsta vakarais į ją įsisupti.  Ateityje planuojame įsigyti dar vieną antklodę.
Tad dėka jūsų, ne tik išbandėme mums dar nebandytą gaminį, bet jį ir pamilome. Tai tartum stebuklas atkeliavęs į mūsų namus.

Jolanta

Išbandėme Jūsų gaminį ir likome patenkinti. Antklodė Migdolas mano mažų svajonių išsipildymas. Naktį po antklode kojos buvo šiltut šiltutėlės. Nakties miegas gilus, nes nebuvo nei šalta nei karšta. O dieną antklodė Migdolas tampa puikia miegamojo lovos puošmena suteikiančia jaukumo. Natūralios vilnos Flokati gaminiai yra nerealaus komforto ir šilumos šaltinis. Ant šios antklodės smagu nugriūti pailsėti, nes ji natūrali ir vilnonė. 

Kristina

Dovanota antklodė lyg pūkas !
Jau anksčiau turėjau kokybišką patalynę. Užsiklodavau stora, šilta antklode, užmigdavau be problemų ir atrodė, kad man nieko geriau ir nereikia. Gavęs dovanų "Flokati" anklodę ir pamatęs, kad ji  plona, galvojau, jog man po ja bus šaltoka. O ir mano augintinis mėgsta šilumą.... Tačiau greitai mano nuomonė kardinaliai pasikeitė: vilnonė antklodė puikiai reguliuoja šilumą, kai vėsu - ji šildo, po ja nešalta, o vasarą, užsiklojus šia antklode nekaršta ir neprakaituoji.  Ši antklodė lengva, ramina nervų sistemą ir ją malonu liesti. Tai ne antklodė, o pasaka! Drąsiai ją rekomenduoju. 
 
Edvinas

Prieš mėnesį laimėjome vilnonę antklode Latte 135x200 cm. Dar nematęs, sūnus nusprendė, kad ji bus jo, nesiginčijome... Parsivežti laimėjimo vykome kartu. Grįžome laimingi, sūnus dovanos iš rankų nepaleido... Namuose net neraginamas susisuko į naująją antklodę ir užmigo popiečio grožio miegelio. Po švelnia lengva ir šilta antklode vienas džiaugsmas migdyti vaiką. Esu rami, kad nesukais ir nesušals, atsikels žvalus ir pailsėjęs. Anksčiau miegodavo neramiai, blaškydavosi, atsikeldavo suprakaitavęs, drėgnais plaukučiais, kol išsibudindavo krėsdavo drebuliukas... Pastebėjau, kad po naująja antklode miegas tapo ramesnis,gilesnis, atsikelia linksmesnis.  Labai mėgstam šia antklode užsikloti, kai žiūrim vakarais filmus. Puikus Flokati gaminys. 

Arūnė

My husband found you online in his search for high quality woolen blankets. We weren’t able to get a similar product in Australia and of all the different options from European producers we found yours to be the best available with shipping to Australia. We’re very happy with our products.

Jo Cahill

Namuose turim vieną jūsų antklodę nupirkę dukrai, o patys turėjome vatines antklodes daugiau nei 10 metų , kurios yra labai sunkios. Su vyru supratome jau po šios savaitės,kas tai yra kokybė. Flokati antklodė labai lengva, šilta, po ja nesuprakaituoji, mažiau skauda sąnariai po sunkių darbų. Buvome įpratę miegoti po atskiromis antklodėmis, esu nustebusi kaip patogu miegoti dviese po viena didele antklode. Ją galima panaudoti ir kaip užtiesalą, nes yra labai graži arba susivynioti vakare prie televizoriaus.
Kai pasidžiaugiau giminaičiams savo dovana, pamačiau didžiulį nustebimą ir dideles akis, nes neįtikėtina, kad vyksta tokie stebuklai. Jie taip pat žino ir vertina Flokati gaminius. Jie natūralūs ir ekologiški, ilgaamžiai. Nuoširdus ačiū už šį džiaugsmą, kuris džiugins mūsų šeimą ne vienerius metus.
  

Dalia

Iš pradžių kiek trikdė antklodės neįprastas kvapas, kita vertus, supratau, kad antklodė išties natūrali, ne sintetinė. (Beje, baiminausi dėl alergijos, nes šiaip jau esu daug kam alergiška, taip pat ir vilnai, bet greičiausiai - ne kokybiškiems gaminiams, nes naudojant Flokati antklodę, jokia alergija nepasireiškė). Taigi, kvapas netrukus tapo visai malonus, kaip malonūs būna įvairūs kvapai gamtoje. O pati antklodė - lengva ir šilta, ir tarsi juntama, jog kvėpuoja, po ja neprakaituoji, neperšyli, tiesiog atrodo, kad šilumos yra tiek, kiek reikia - ne per daug ir ne per mažai. Žodžiu, pamilau Flokati antklodėje esantį kupranugariuką (tarsi jaučiu jo vilnos teigiamus jonus :), taip ir vadinu - mano Flokati kupranugariukas :)

Enrika

Visada save priskirdavau tiems žmonėms, kurie nieko nelaimi, o štai dabar niekaip neatsidžiaugiu miego konkurse laimėta Flokati antklode "Karamelė". Pirmiausia, aišku, išbandė sūnus - net susivyniojo joje! O kai sužinojo, kad sudėtyje yra ir kupranugario vilnos, tai bijau, kad dabar nebepasidalinsim ir teks eiti į artimiausią Flokati parduotuvę dar vienos tokios pasakiškai lengvos ir šiltos antklodės ieškoti! Nuostabus gaminys, ypač tiems, kuriems visada visur šalta, nes dabar - jau nebe. AČIŪ Flokati!!! ❤

Giedrė

Patys pačiausi gaminiai iš vilnos "ant Lietuvos" , pradedant vilnonėmis kojinėmis bei tapkėmis, baigiant pledais ir drabužiais. Daug metų juos perku tiek sau, tiek savo artimiesiems bei klientams. Visi būna labai patenkinti tokiomis praktiškomis, kokybiškomis dovanomis, o kaina tikrai konkurencinga už tokią puikią kokybę. AČIŪ, kad Jūs mus šildote.

Vaiva

Pirkau pas Jus savo kūdikiui tapkutes vilnones, vilnonį adijaliuka ir daug kitų dalykėlių... Patikrinus rankas ir kojas, jos visada būdavo šiltos nuėmus tapkutes, kad ir laabai šaltą žiemos dieną būnant lauke.

Agnė

Teko naudoti vaikiškus rūbelius ir vaikišką dekį-labai patiko ir pateisino lūkesčius.

Indrė

Flokati gaminių kokybė, kaip jau teko įsitikint naudojant šlepetes ir rūbus, yra puiki!

Raminta

Turiu Flokati šlepetes, jau net nežinau kelintą porą nešioju. Esu labai patenkinta!

Elona

Turiu Flokati chalatą, ir neįsivaizduoju gyvenimo be jo. Esu labai sužavėta Flokati produkcijos kokybe.

Inesa

Flokati gaminius, t.y. šlepetes, kelio ir juosmens juostas, vidpažius, visa šeima naudojame kiekvieną dieną. Tai nepakeičiami gaminiai šaltą rudens-žeimos vakarą.

Justina

Įsigijau šlepetes tiek sau tiek vaikui (meškutis :) ) , laaaabai labai patiko, ypač tokiu metu laiku, kol šildymą namuose turime susikurti patys.

Reda

Noriu padėkoti už vilnonę antklodę. Nors pradžiai žmona buvo skeptiška – turėjo įsitikinimų dėl kvapo, dėl to kad graužia (ypač, kai pasakiau, kad nereiks apvilkti jos), o aš turėjau šiokių tokių abejonių dėl to, kad bus per šilta (mėgstu miegoti vėsesnėje aplinkoje), bet greitai visos šios abejonės subliuško pradėjus naudoti Jūsų antklodę.

Vitalijus

Pirmą naktį gal kažkoks minimalistinis kvapas ir jautėsi, bet jis tikrai netrukdė puikiai išsimiegoti. Kadangi pastaruoju metu nemažai pasikeitimų darbinėje srityje, tad man miego kokybė tapo labai svarbiu faktoriumi – visą tą laikotarpį, kai miegu su vilnone antklode, miegu kokybiškai – visai neprabundu naktį pvz dėl to, kad karšta ar šalta. Kūnas nepatiria jokio diskomforto dėl pačios vilnos, o kas įdomiausia – kad vilnone antklode tapo mūsų katino pagrindine miego vieta

Vitalijus

Kokybiški vilnos gaminiai mažiems ir dideliems, bei puikus aptarnavimas.

Kristina

Ir antklodės, ir pagalvės, ir šlepetės labai jaukios ir šiltos. Džiaugiamės jūsų produkcija. Išlaikykit ir toliau tokią kokybę. Laimingai!

Justina

 Visa produkcija - super :), ir antklodės, ir pagalvės ir tapkutės - jauku, miela ir šilta bei gražu. Sekmės jums visuose darbuose!

Jūratė

 Tobuli rūbai. Fantastiška aplinka. Visada besišypsančios konsultantės.padės patars parodys. Visada norisi sugrįžti.

Reda

Daug dalykų esu išbandžiusi savo mažajam ir dar daug išbandysių. Viskas labai labai patiko, ir kokybė ir dizainas ir kas svarbiausia jo pirmoji žiema buvo labai šilta su jūsų gaminiais. Rekomenduoju!

Sima

Musų šeima labai džiaugiasi Flokati prekėmis, visada esame laukiami, maloniai aptarnaujami! Vaikučio kaldrytė ir pagalvė super kokybės! O ir dekučiai puikiai tarnauja! Rankšluosčiai minkšti ir malonūs. Aciū Jums! Laukiame kol mazyle priaugs jusu vilneles drabuzelius!

Joana

Buvau, esu ir būsiu Jūsų ištikima pirkėja. Flokati yra jėga!!!

Liuda

Šios dienos pirkinius vertinu dešimtuku. Žiemai jau pasiruošiau.

Ingrida

Vienas maloniausių apatarnavimų, kad ir per atstumą, bendraujant elektroniniais laiškais. Informacija pateikiama greitai ir konkrečiau, prekės pristatymas labai greitas. Super! Didelis aciū.

Lina

Vilnonė antklodė šildo tave, o ne tai kaip paprasta, tu ją turi sušildyti tik po to sušyli pati. Ilgai tarnauja, sveika visam kūnui, su ja uzsiklojus neprakaituoja, kaip su paprasta (sintetinė)!

Laima

Flokati esu gyrus ne kartą, o dažnam jų nei girti nereikia, nes tai, kad įmonė šiemet švenčia 18-nioliktą savo gimtadienį, rodo klientų pasitikėjimą ir įvertinimą.

Vaikų reikalai

Labai keistas visų tėvų noras - suvalgyti savo tokių meškiukų kojytes. Geriausia kojų mišrainė! ❤ 

Indrė

Nuostabūs gaminiai, greitas pristatymas.

Neringa

Kad ir katinui nebūtų šalta žiemą! Vilnos antklodė gelbsti ir augintinius. 

ft23      Joker the cat

Pati nuostabiausia patalynė kokią esu turėjusi!

Vaida

Nerealios :) tobulos šlepetės.

Rūta

Jau 5 metai, kaip šilta.

Daiva

Geresnių šlepečių nesu turėjus!

Audronė

Abi mano močiutės buvo siuvėjos. Augdama mačiau, kaip turi atrodyti kokybiškai pasiūtas drabužis, kad ilgai tarnautų. Būtent „Flokati“ gaminiuose matau tokią apdailą. Tiek drabužių, tiek patalynės gaminių kraštai yra kruopščiai atlenkti, siūlės nepriekaištingos, įdomus dizainas.

Aušra

Labiausiai patinka vilnonė patalynė. Pasirinkę tinkamą antklodės storį, po ja mes drąsiai miegame ir žiemą, ir vasarą. Nors miegu vilkėdama plonus naktinius marškinėlius - vilna man nekanda. Jaučiu kaip oda kvėpuoja, tas jausmas ypač malonus vasarą. Mano anūkė taip pat miega po vilnos antklode ir turi savo mylimą pagalvėlę.
Jau 12 m. kartu.

Marina

 Vilnos gaminius nėra sudėtinga prižiūrėti, reikia tiesiog laikytis priežiūros nuorodų gaminio etiketėje. Ką galiu pati – išsiskalbiu namuose, turiu visas reikiamas priemones vilnai skalbti. Skalbiu vilnos režimu skalbyklėje su skystu skalbikliu vilnai ir paviršius tikrai nesusivelia. Dabar visos skalbyklės turi tokią programą. Žiemą vilnos antklodes terasoje paguldau ant sniego, kad savaime išsivalytų vilnos plaukas.

Diana

 Antklodė - ekologiška kupranugario vilnos. Atidarius pakuotę nustebau kokia švelni, kurį laiką glosčiau – taip malonu buvo. Sako, kad švelnesnė už merino vilną. Lengvutė, nes kupranugario plaukas tuščiaviduris.

Vaida

 Džiaugiuosi, kad „Flokati“ gaminiai yra ilgaamžiai ir man tarnaus dar ilgai.

Aušra

 Šlepetės ''Karamelė'' - nerealios! Nesiskiriu namie būdama.

Lina

 Kas vakarą mūsų sapnus saugo vilnos antklodė iš Flokati.

Cukrinis avinėlis

 Flokati pažadėjo, kad su vilnonėm tapkėm nesušalsiu. Tai aš ir patikrinau - šilta labai.

karamelė

Darja

 Atvėsus orams ji keliaus pas mano sūnų į lovą, nes jis tuoj jau išaugs savają. Mano dėmesį patraukė, jog kupranugario vilna padeda reguliuoti kūno temperatūrą labai greitai išgarindama drėgmę, tad rūpintis, jog prakaituosite, prakaitas įsigers į antklodę ir imsite šusti- nėra.

Vaida

 Šiltosios mielosios išsvajotosios kojinytes avytės :)... Šildo mano kojytes..ačiū Jums labai mielieji Flokati... už sąžiningumą..ir kad esate tokie šaunūs. AŠ JUS MYLIU!

Edita

 Dar įvyko tik pirmas užvežimas Flokati natūralios vilnos gaminių, bet Lietuviškiems vakarams ir žiemai bus idealu.

Indrė

 Prieš 12 metų įsigijau pirmąją „Flokati“ antklodę, kurią dovanojau dukrai. Ji vis dar puikios būklės, tereikia tinkamai prižiūrėti.

Marina

Labai puikios minkštutės šlepetės.

Regina

Flokati chalatas visais gyvenimo atvejais :)

Ivona

Esu jau 7 metai su Flokati ypač dažnai su šlepetėmis džiaugiups ir žiemą ir vasarą ir dovanoju ir rekomenduoju.

Elvyra

Jūs nuostabūs! Ir aptarnavimas SUPER! Gal niekur kitur nesu buvusi taip maloniai sutikta ir išlydėta!

Kristina

Mums labai labai patinka ši kaldrytė su garbanotom avytėm.

Ramunė

JŪS verti gražiausių žodžių bei palinkėjimų. Bei ištikimiausių pirkėjų!

Edita

Nuostabus Flokati naujagimio kraitelis!

Svetlana

Kai Kalėdų senelis dovanų užsuka į Flokati …

Ilona

Šlepetės nuostabios...žiemą jau nebešalsiu kojų : ) Geros Jums prekybos !!

Lina

Puikūs gaminiai, prekės, kurios atvyko i mūsų namus puikios!!!

Renata

Flokati nuostabios, šiltos, kokybiškos, fantastiškos kojinytes - avytės!

Rasa

Labai labai rekomenduojame Flokati, superinis reikalas!

Viktorija

Gera produkcija-verta dėmesio.

Stanislava

Nuostabi produkcija, turime ir negalime atsidžiaugti!

Ona

Mano anūkelis turi miegmaišį ''Pupa''. Labai geras dalykas . Vaikučiui šilta ir gera. Mūsų iki kokių 3 metukų jei nedaugiau.

Janina

Nerealios šlepetės ''Karamelė''!!! Gavau dovanu, žiūrėjau skeptiškai. Atrodė kaip čia vilnones ir per pirštą..bet tai yra super patogios šlepetės vasaros metu :)

Monika

 Ačiū Flokati už šiltas, gražias ir kokybiškas dovanas ir labai greitą jų pristatymą.

Vita

Turim miegmaišį ''Luka''! Nerealus... ! Jokios žiemos nebaisio.

Gintarė

 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.