lt
en
Paieška +370 633 11 550
Jūsų krepšelis tuščias
Pirkti
Grįžti į pradinį puslapį

Grąžinimas ir keitimas

Garantija ir grąžinimas


Visi skundai gali būti teikiami UAB „Flokati“ įmonei elektroniniu paštu eprekyba@flokati.lt arba nemokamu telefonu 8-633-11550 arba raštu UAB „FLOKATI“, UAB Flokati, Mituvos g. 5, 50134, Kaunas.
Pardavėjas turi teisę nagrinėti skundus 30 (trisdešimt) dienų nuo jų gavimo dienos, jeigu Lietuvos Respublikos teisės aktai nenustato kitokių terminų. Esant sudėtingiems atvejams, šis terminas gali būti pratęstas papildomai 15 (penkiolika) dienų. Atsakymai dėl skundų Pirkėjams pateikiami elektroniniu paštu, telefonu, arba siunčiami Pirkėjo nurodytu adresu.

Keitimo terminas:

Kokybišką, tačiau nepatinkantį daiktą Pirkėjas per 14 dienų nuo daikto pardavimo jam dienos, turėdamas pirkimą įrodantį dokumentą, turi teisę pareikalauti pakeisti nusipirktą daiktą analogišku, kitos formos, dydžio, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktu.

Grąžinimo/Keitimo galimybės:

Prekės keičiamos ar grąžinamos prekės pirkimo vietoje ar kitoje pardavėjo nurodytoje, pirkėjui patogioje vietoje. Prekę nedėvėtą ir kitaip nesugadintą galite grąžinti UAB Flokati salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Kartu turėkite kasos kvitą, sąskaitą faktūrą, kaip pirkimą registruojantį dokumentą. UAB Flokati salonus rasite čia.
Jei tokios galimybės neturite, galite atsiųsti paštu. Užpildykite PARAIŠKĄ PREKĖS GRĄŽINIMUI , pridėkite sąskaitą faktūrą ir atsiųskite žemiau nurodytu adresu. Pinigus už prekę grąžinsime į Jūsų nurodytą sąskaitą.

UAB Flokati
Mituvos g. 5, 50134, Kaunas.
+37063311550

Garantija negalioja:

  1. Jeigu UAB „FLOKATI“ nustato, kad prekė buvo naudojama nesilaikant rekomendacijų.
  2. Mechaninių pažeidimų dėl kliento kaltės atveju.
  3. Jeigu pirkėjas grąžinimo metu nepateikia čekio ar garantinio sertifikato kopijų.
  4. Jeigu pirkėjas grąžina prekę po nustatyto grąžinimo/keitimo termino.

 

Informacija iš Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) puslapio: www.vvtat.lt

Kokius dokumentus pirkėjas turi pateikti pardavėjui, norėdamas pakeisti ar grąžinti prekę?

Norėdamas pakeisti ar grąžinti prekę, pirkėjas pardavėjui pateikia raštišką prašymą, kuriame nurodo prekės trūkumus ir pasirinktą vieną teisėtą reikalavimą. Prie prašymo pridedamas kasos aparato kvitas ar pirkimo-pardavimo kvitas, arba kitas prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinantis dokumentas ir garantinis dokumentas (jeigu parduotai prekei nustatytas kokybės garantijos terminas).

Kur prekės keičiamos ar grąžinamos?

Prekės keičiamos ar grąžinamos prekės pirkimo vietoje ar kitoje pardavėjo nurodytoje, pirkėjui patogioje vietoje. Pirktas prekes el. parduotuvėje galite grąžinti į bet kurį UAB Flokati saloną, prekės turi būti nedėvėtos, ar kitaip nesugadintos. Su savimi turėkite pirkimą įrodantį dokumentą.

Ką daryti nusipirkus nekokybišką gaminį?

Įsigijęs netinkamos kokybės prekę vartotojas turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti netinkamos kokybės prekę pakeisti tinkamos kokybes preke arba atitinkamai sumažinti prekės kainą, per protingą terminą neatlygintinai pašalinti daikto trūkumus ar atlyginti vartotojo išlaidas prekės trūkumams pašalinti, jeigu to neatliko pardavėjas. Vartotojas taip pat turi teisę vienašališkai nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Ką daryti, kilus nesutarimams tarp pirkėjo ir pardavėjo dėl prekės kokybės?

Kilus nesutarimams tarp pirkėjo ir pardavėjo dėl prekės kokybės, pirkėjas turi savo reikalavimus pateikti pardavėjui raštu. Pardavėjui nevykdant pirkėjo nurodytų reikalavimų, nepateikus pirkėjui atsakymo arba pirkėjui nesutinkant su pardavėjo atsakyme pateiktais argumentais, pirkėjas dėl prekių kokybės įvertinimo gali kreiptis į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją prie Ūkio ministerijos (Gedimino pr. 38/Vasario 16-osios g. 2, Vilnius, tel. 8 706 64939, tinklalapis www.inspekcija.lt).

Ar galima reikalauti, kad prekė būtų pakeista ar kitaip ginami teisėti vartotojo interesai, jei pirkėjas nepateikia kasos aparato kvito arba kito nustatyta tvarka išduodamo prekės pirkimą ir pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinančio dokumento?

Jei pirkėjas nepateikia kasos aparato kvito arba kito nustatyta tvarka išduodamo prekės pirkimą ir pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinančio dokumento, prekė keičiama ar kiti teisėti pirkėjo reikalavimai vykdomi tik pardavėjui sutikus.

Ar galima reikalauti pakeisti kokybišką, tačiau, atidžiau pasižiūrėjus, nepatinkantį daiktą?

Kokybišką, tačiau nepatinkantį daiktą galima reikalauti pakeisti, jeigu daiktas nebuvo naudojamas, nesugadintas ir nepraradęs prekinės išvaizdos (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais). Pirkėjas per 14 dienų nuo daikto pardavimo jam dienos, turėdamas įrodymus, kad daiktą pirko iš to pardavėjo, turi teisę pareikalauti pakeisti nusipirktą daiktą analogišku, kitos formos, dydžio, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktu.

Jei pardavėjas neturi pakeisti tinkamos prekės, pirkėjas per 14 dienų turi teisę grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus. Prekę pakeisti galite UAB Flokati parduotuvėse.

Kokių prekių pirkėjas negali reikalauti pakeisti, jei pirkėjui nepatinka jų forma, spalva ar komplektiškumas?

Pirkėjas negali reikalauti pakeisti parfumerijos ir kosmetikos preparatus, fotografijos ir kinematografijos prekes, spausdintas knygas, reprodukcijas ir kitus poligrafijos pramonės dirbinius, audinius, kilimines grindų dangas, išskyrus kilimus ir kilimėlius, apatinius drabužius, kūdikių drabužėlius, perlus, brangakmenius, tauriuosius metalus bei jų dirbinius, išskyrus dirbtinę bižuteriją, mašinas ir mechaninius įrenginius, elektros mašinas ir įrenginius, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus, antžeminio transporto priemones, laivus, valtis ir plaukiojančius įrenginius, optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisus ir aparatus, laikrodžius, muzikos instrumentus, ginklus ir šaudmenis, baldus, patalynės reikmenis, šviestuvus, žaislus, žaidimus, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis.

Kas atsakingas už didelių ir sunkių (daugiau kaip 10 kg svorio) netinkamos kokybės ne maisto prekių transportavimą norint jas keisti, taisyti ar grąžinti?

Dideles ir sunkias (daugiau kaip 10 kg svorio) netinkamos kokybės ne maisto prekes kokybei įvertinti, keisti, taisyti ar grąžinti veža pardavėjas, jeigu pirkimo-pardavimo sutartyje nenustatyta kitaip. Tokių prekių kokybė gali būti įvertinta ir pirkėjo namuose.

Prekių kainos:

Prekių kaina po to, kai užsakymas yra patvirtintas Pardavėjo, keistis negali, išskyrus atvejus, kai prekės kaina pakito dėl informacinių sistemų techninės klaidos, akivaizdžių (apsirikimo pobūdžio) klaidų ištaisymo ar kitų nuo Pardavėjo nepriklausančių objektyvių esminių priežasčių (esant šias priežastis pagrindžiantiems įrodymams). Jei tokiu atveju Pirkėjas nesutinka įsigyti prekę nauja kaina, Pirkėjas gali atsisakyti užsakymo informuodamas apie tai Pardavėją per 2 (dvi) darbo dienas. Anuliavus užsakymą šiame punkte numatyta tvarka, Pirkėjui grąžinamos visos jo sumokėtos sumos į pirkėjo banko sąskaitą.


 

Grąžinti prekes galite UAB „Flokati“ salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Kartu turėkite kasos kvitą, sąskaitą faktūrą, kaip pirkimą registruojantį dokumentą

Arba atsiųsti paštu. Užpildykite grąžinimo formą, pridėkite sąskaitą faktūrą ir atsiųskite žemiau nurodytu adresu. Pinigus už prekę grąžinsime į Jūsų nurodytą sąskaitą.

UAB Flokati
Mituvos g. 5, 50134, Kaunas.

Iškilus klausimams galite su mumis susisiekti el.paštu eprekyba@flokati.lt arba telefonu +370-633-11550.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.