lt
en
Paieška +370 633 11 550
Jūsų krepšelis tuščias
Pirkti
Grįžti į pradinį puslapį

DEZINFEKUOJANTIS SKALBIKLIO PRIEDAS, 1000 ML

0.00 6.50
Pasirinkite dydį
Dezinfekuojantis skalbiklio priedas, padeda pašalinti mikrobus ir bakterijas bei nemalonius kvapus, skalbiant net 40°C temperatūroje. Praturtintas fermentais ir aktyviaisiais komponentais, skalbiklio priedas tausoja audinius, neleidžia daugintis bakterijoms, užtikrina ilgalaikį skalbinių gaivumą. Tinka baltiems ir spalvotiems audiniams. Naudojamas skalbimui rankomis ir skalbimo mašina. Dezinfekuojantis skalbiklio priedas tinkamas visos šeimos ir kūdikių drabužiams, apatiniams drabužiams, patalynei, rankšluosčiams ir sportinei aprangai skalbti.

Daugiau apie prekę "DEZINFEKUOJANTIS SKALBIKLIO PRIEDAS, 1000 ML"

Paskirtis:

Dezinfekuojantis skalbiklio priedas naudojamas kartu su skalbikliu.


Naudojimas:

Mažai užterštiems skalbiniams 50 ml skalbimo priedo skysčio (vienas pakuotės kamštelis 75 ml), užterštiems skalbiniams 75 ml skalbimo priedo skysčio.


Sudėtis: 

mažiau nei 5%: katijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nejoninės aktyviųjų paviršių medžiagos. Kiti komponentai: kvapai.

ĮSPĖJIMAS! Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Laikytis saugos reikalavimų. Produktas smarkiai pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.  PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina reikia kreiptis į gydytoją ir su savimi turėti produkto talpyklą arba jo etiketę.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.