lt
en
Paieška +370 633 11 550
Jūsų krepšelis tuščias
Pirkti
Grįžti į pradinį puslapį

Apie mus

Mūsų įmonės rekvizitai:

UAB Flokati
Trešnių g. 5
Giraitės k.
54307 Kauno r.
Įm kodas 302489952
PVM mokėtojo kodas: LT100005319111

Adresas korespondencijai:

UAB Flokati
Mituvos g. 5
50134, Kaunas

 

 

Susipažinkime

Mūsų vardas. Graikų kalbos žodis „flokati“ reiškia tekstilės gaminį ilgu plauku. Su šiuo puriu ilgaplaukiu vilnoniu kilimu „flokati” ir siejamas bendrovės vardas.

appolo

Flokati - tai vardas, mums ir mūsų klientams menantis dviejų dešimtmečių patirtį, kuriame telpa švelnus vilnos prisilietimas, sveikatą tausojanti šiluma, namų jaukumas ir minčių darna. Mūsų gaminiai kuriami čia, Lietuvoje, iš kruopščiai atrinktų sertifikuotų merinosų, kupranugarių, alpakų vilnos audinių. Dėl natūralių termoreguliacinių, odą saugančių savybių, vilna itin mėgstama ir vasarą, ir žiemą.
Pasinerkite į purius patalus, šlepetes, bei drabužius iš natūralios vilnos ir naudokite juos kasdien. Juk vilna - tobula gamtos dovana!

Įmonės vadovė Asta Kančelskienė

Astos parasas

 kolegos

 

 

 

Kas mes esame? 2000 m. Graikijoje atradę daug įvairesnių, nei įprasta, vilnos panaudojimo galimybių, grupelė bendraminčių pasiryžo jas atverti ir lietuviams.

Mūsų siekiai. Siekiame ugdyti išskirtinį pirkėjų skonį, skatiname rūpintis sveikata, naudojantis sveika ir higieniška aukščiausios kokybės vilnone patalyne bei kitais vilnoniais gaminiais.

Ką mes veikiame? Iki 2010 metų importavome vilnos gaminius iš Italijos, Graikijos, Lenkijos. Nuo 2010 m., perėmėme užsienio gamintojų patirtį, patys ėmėmės siūti įvairius vilnos gaminius. Tai leido gerokai išplėsti vilnonių gaminių asortimentą. Atsižvelgę į vartotojų poreikius, įdiegėme vaikiškų gaminių liniją, drabužius moterims ir įvairaus amžiaus vaikams. Taip pat galime pasiūti nestandartinių dydžių patalynę pagal individualius užsakymus.

Dėmesys kokybei. Garantuojame už visus natūralios vilnos gaminius su „Flokati“ ženklu. „Flokati“ gaminama produkcija yra sertifikuota pasaulinio lygio „Oeko-tex“ ir „Woolmark“  aukščiausios klasės vilnos kokybės standartais. „Oeko-Tex ® Standard 100“ patvirtina, kad visi „Flokati“ gaminių komponentai atitinka reikiamus ekologinius kriterijus, neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Gaminiai su „Woolmark“ ženklu rodo, kad jie atitinka griežtus vilnos kokybės bei veiksmingumo kriterijus ir yra pagaminti iš 100 proc. grynos vilnos.

Mūsų žmonės. Didžiąją bendrovės darbuotojų dalį sudaro moterys – juk jos gali geriausiai pasirūpinti namų šiluma ir jaukumu.

Kur galime pasimatyti? Laukiame jūsų specializuotuose vilnos salonuose „Flokati“ Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje bei elektroninėje parduotuvėje www.flokati.lt.

 „Flokati“ sukurti jaukumas ir šiluma ilgam išliks jūsų namuose!

Mūsų filosofija

Gyvename triukšme ir daiktų gausoje, chaose, kuriame tikrus dalykus pastebėti tampa sunku. Ieškodami ramybės vis dažniau atsisukame į gamtą, kuri kaip veidrodis atspindi tai, kas mes esame. Esame jautrūs ir pažeidžiami , išbalansuoti savo pačių susikurto vis greitėjančio gyvenimo tempo. Trokštame harmonijos su savimi, kitais, aplinka. Ieškome stabilumo ir jaukumo. Visa tai atrandame save apsupdami natūraliais aplinkos elementais, kurie savo tekstūromis, formomis, kvapais transliuoja ypatingą gamtos energiją ir raminančią tylą. Įsimylime vilną už jos paprastumą ir natūralią estetiką. Galiausiai, tampame amžinai priklausomi ir negalime atsisakyti to komfortiško pojūčio, kurį ji suteikia.

gamyba3

gamyba1

gamyba4 gamyba5 gamyba2      

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.